1. Jaki strój jest wymagany podczas jazd motocyklowych?

Jedno-dwuczęciowy kombinezon skórzany lub tekstylny z atestowanymi ochraniaczami, twarde buty chroniące kostkę, rękawice motocyklowe chroniące całe dłonie oraz atestowany kask motocyklowy z homologacją. Strój musi zakrywać ciało od stóp po szyję oraz głowę.

2. Zapowiadają opady deszczu. Co dalej?

Wydarzenia odbywają się każdych warunkach atmosferycznych, dlatego bez względu na pogodę zapraszamy na obiekt w dniu wybranego wydarzenia. Nie stawienie się OBOWIĄZKOWEJ odprawie, skutkuję utratą wykupionego wydarzenia.

3. Miałem awarię, nie mogłem dojechać.

W naszym regulaminie widnieje zapis, by dysponować sprawnym technicznie pojazdem użytkowym. Dotyczy to wszystkich pojazdów wykorzystywanym w czasie trwania wydarzenia jak i dojazdu na obiekt. Nie przewidujemy (nie ma możliwości) zmiany terminu jak i zwrotów.

4. Coś mi wypadło, nie mogę przyjechać.

Jedyna możliwość takim wypadku, to sprzedaży wykupionego miejsca. Jednym ze sposobów jest dodanie ogłoszenie na naszym fanpage na fb JC GROUP. Wystarczy odnaleźć utworzone dla danego terminu wydarzenie, wejść w zakładkę „Dyskusja” i tam ogłosić chęć sprzedaży. Osoba która odsprzedała swój termin, ma obowiązek poinformować organizatora (JC GROUP) drogą mailową, kto, kogo i kiedy zastąpi (imię nazwisko, nr telefonu). Rozliczenie pozostaje sprawą uczestników.

5. Co ze zdjęciami.

Na naszych wydarzeniach zawsze znajduję się nasz fotograf. Zdjęcia będą opublikowane na naszym fanpage JC GROUP, najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj trwa to maksymalnie do 7 dni po wydarzeniu. Dla grupy szkoleniowej robimy również filmiki. By je otrzymać wystarczy napisać do Nas maila, a my maksymalnie do 7 dni odeślemy materiały pamiątkowe.