Tor Słomczyn

Jazdy treningowe na torze  to zajęcia dedykowane wszystkim miłośnikom motocykli, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności bez względu na wiek i posiadane doświadczenie. Realizowane są na nowym, bezpiecznym, Autodromie Słomczyn, wyposażony w szeroki, równy i przyczepny asfalt. Zajęcia odbywają się w godz. 10.30-17.00. Wyróżniamy 4 grupy uczestników o różnym stopniu zaawansowania. Nowością jest osobna grupa dla miłosników Supermoto dla kótrej proponujemy odmienną, krętą nitkę toru o długości 1230 m.

Przynależność do grupy deklaruje osoba zainteresowana podczas zapisu.

Z uwagi na bezpieczeństwo i zachowanie koncentracji motocyklistów każda grupa wyjeżdża na tor na max. 10 minut.

Godziny zajęć 10.30 – 17.00.

9 sesji treningowych dla każdej grupy.

Grupy:

A – zaawansowana,

B – średniozaawansowana,

C – poczatkująca (jazda z instruktorem)

S - supermoto.

Jazda z  instruktorem polega na przeprowadzeniu zajęć teoretyczno-praktycznych przez 5 sesji treningowych w celu podniesienia swoich umiejętności w zakresie techniki pokonywania zakrętów, punktów referencyjnych na torze, punktów skrętu, szczytów zakrętu, operowania hamulcem i gazem.

Na torze  jeden instruktor opiekują się kilkuosobową grupą. Poruszą się  przed nią w celu pokazania istotnych elementów szkoleniowych, jak i za nią w celu bezpośredniej obserwacji realizowanych celów. Nagrywa film z przejazdu jednego okrążenia każdego uczestnika w celach dydaktyczno-pamiątkowych.

Cena: 160 zł.

Kadra instruktorska: Instruktorzy techniki jazdy, zawodnicy z licencją klasy B.

Wymagania:

Kombinezon jedno lub dwu częściowy (dopuszczalny strój tekstylny z ochraniaczami), atestowany kask, odpowiednie obuwie i rękwiczki.

Zapisy online - KLIKNIJ datę w kalendarzu wydarzeń.

UWAGA: Przygotuj we własnym zakresie posiłek wraz z napojami.

Serdecznie zapraszamy.