Zaloguj się
0
01 maja 2024

Yamaha Track-Day z JCGroup

Yamaha Track-Day z JCGroup

STARTUJE CYKL IMPREZ MOTOCYKLOWYCH YAMAHA TRACK DAY!

Yamaha przy współpracy z JCGroup organizuje cykl wydarzeń, na których sprawdzisz swoje umiejętności na torze oraz przetestujesz wybrane motocykle.

Track Day to dzień, w którym jazdy na torze wyścigowym odbędą się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą profesjonaliści z JC Group, którzy udzielą niezbędnych wskazówek. Przejazdy w grupach, dostosowanych od poziomu umiejętności kierowców, zaplanowane zostały w sześciu 15-minutowych sesjach. Czas przejazdu każdego uczestnika zostanie zmierzony.

Ponadto osoby początkujące i średniozaawansowane odbędą dodatkowe szkolenie w trzech sesjach wstępnych, by zdobyte doświadczenie wykorzystać w kolejnych próbach w praktyce.

Testy motocyli R7 i R3 To jednak nie wszystko!
W drugiej części dnia, każdy uczestnik będzie miał możliwość pojedynczego wyjazdu na tor motocyklem testowym R/World. Udostępnimy, najlepszą w klasie lekkich sportów, Yamahę R3 oraz bezkompromisową Yamahę R7.

Atrakcyjna cena

Wstęp na wydarzenie jest płatny, jednak każdego posiadacza motocykla z trzema kamertonami obowiązuje specjalna zniżka. Regularna cena biletu wynosi 249 zł, a wejściówka dla właściciela Yamahy – jedyne 149 zł. W cenę wliczony jest również lunch, który odbędzie się w przerwie pomiędzy jazdami. Wydarzenia Yamaha Track Day są jednodniowe i trwają od godziny 8 do 16.

Terminy i lokalizacje

Widzimy się już 19 maja na torze Autodrom w Słomczynie. Następnie dwa razy w wakacje – 3 lipca w Łodzi oraz 21 lipca w Bydgoszczy. Żegnając lato, cykl imprez Track Day zamkniemy w Białymstoku 28 września.

Szczegółowe informacje oraz regulamin wydarzenia dostępne są na stronie z rejestracją.

Zapisz się już dziś!

1.    19 maja | Autodrom SŁOMCZYN

2.    3 lipca | Tor ŁÓDŹ

3.    21 lipca | Kartodrom BYDGOSZCZ

4.    28 września | Tor Wschodzący BIAŁYSTOK

Udostępnij:
JC GROUP Sp. z o.o.
ul. Skalna 43
05-502 Bobrowiec
NIP: 1231545935 / KRS: 0001074660
JCRacing_logo
© 2024 JC Group
Projekt i wykonanie:
DRAST Company
usercartcalendar-fullmenu-circlecross-circle